O mnie

Pamiętam jakie emocje budziły we mnie Pary Młode jadące do kościoła, gdy byłam jeszcze małym dzieckiem. Wyobrażałam sobie ich ślub, pierwszy taniec, całą oprawę, tworząc w myślach przepiękne obrazy weselne.
Moja przygoda z branżą ślubną rozpoczęła się 10 lat temu. Zaczynałam od tzw. Kuchni, dzięki czemu poznałam wszystkie ważne aspekty do zorganizowania wesela, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Był to bardzo ważny, intensywny czas doskonalenia się w branży ślubnej. Dzięki swojemu doświadczeniu potrafię doradzić w każdym aspekcie przygotowań, przez co ten czas jest przyjemnością, a nie stresem. . Doradzam, ale i odradzam rzeczy, które są najczęściej są zbędne, a ich koszty naprawdę wysokie, ponieważ wiem, że przy mniejszych kosztach także można uzyskać spektakularny efekt. W celu doszkolenia się i spełnienia 100% Waszym oczekiwaniom ukończyłam szkolenie konsultanta ślubnego w ,,Akademii Perfekt Day’’.

Wkładam całe swoje serce w każdy powierzony mi ,,Najważniejszy dzień w życiu” Młodej Pary, by podarować im piękne wspomnienia na lata. Spełnienie marzeń daje mi dużą satysfakcję, zadowolenie z wykonywanej pracy. Staram się w pełni wykorzystać moje umiejętności i kwalifikacje, które doskonalę, gdy tylko pojawia się ku temu okazja. Śledzę najnowsze trendy ślubne, czerpię inspirację z blogów ślubnych, mediów społecznościowych, a nawet filmów.
Jestem osobą sumienną, kontaktową, kreatywną, posiadam poczucie estetyki. Cechuje mnie bardzo duży spokój, cierpliwość i opanowanie. Doskonała organizacja czasu i pracy. Czas wolny poświęcam na dobry film, śledzenie mody. Uwielbiam spędzać czas na siłowi. Odzyskuję tam siłę na kolejne projekty. Wykorzystuję każdą wolną chwilę na spacery i wyjazdy z rodziną. Jednak największą moją pasją jest organizacja ślubów, ale również zajmuje się zawodowo aranżacją imprez okolicznościowych takich jak: przyjęcia weselne, bankiety, chrzciny, urodziny i różne wydarzenia biznesowe.

„Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w swoim życiu’’
(Konfucjusz)